Hakkımızda

Ra Denim’in Kuruluşu

1993 yılında kurulan Raşen Tekstil’in kalite ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımı bizim için gerçek bir moda okulu görevini gördü. Sonrasında, Serhat Çalış’ın yıllara dayanan deneyimi müşterilerilerinin beklentilerine ve yaşam tarzlarına odaklı yeni bir marka fikrini doğurdu. Böylelikle, felsefesiyle ve üretim standartlarıyla jean kültürüne farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Ra Denim projesi, 2017 yılında hayata geçti.


Ra Denim’in Misyonu

Ra Denim’in iş misyonu “En kaliteli kumaşları, yine en kaliteli işçilik ile bir araya getirip üstün bir denim markası yaratma fikrine dayanıyor. Bu misyonun temelinde ise, jean kültürünün özgür ve rahat yaşam tarzından yola çıkan bir felsefe yer alır. Ra için, yaşamın anları ve bileşenleri değerlidir.


Ra Denim’in Vizyonu

Üretim sürecimiz, özel tasarımların geliştirilmesiyle başlar.


Ra Denim müşterilerinin hem rahat hem şık olmalarını amaçlar. Ama gerçek bir şıklık için özgün seçenekler de sunmak gerekir. Özgün ve kullanıcıların beklentilerine, hayal güçlerine göre şekillenen seçenekler… Bu motto ile tasarlanan kesimlerin kumaşı da aynı özeni hak eder. 


En kaliteli kumaşları dikkatle seçeriz. Denim sektöründe bazen yüksek maliyetleri sebebiyle, bazen ise varlığından haberdar bile olunmadığı için es geçilen kumaşlar, Ra Denim tasarımlarına hayat verir. Almanya ve Japonya genelindeki mağazalarda Ra Denim markasının müşterileriyle buluşması, marka hedeflerimizin küresel düzeyde de doğru bir karşılık bulduğunun göstergesidir.


Ra Jean’leri için, müşterilerimizin tamir hizmetinden faydalanma imkanı bulunur. Eskiyen bir Jean, anılarımızdan da izler taşır. Bu nedenle, size Türkiye’de daha önce sunulmamış bir hizmeti sunarak, satış sonrası destek süreçlerine yeni bir standart getiriyoruz.