Mağazanız var mı ? 

Fiziki bir mağazamız mevcut değil, sadece online mağazamız bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünü satın alarak deneyebilir, beğenmemeniz ya da beden olmaması durumunda 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade ya da değişim sağlayabilirsiniz.

 

1.65 boyundayım 50 kiloyum hangi beden almalıyım?

Almak istediğiniz ürünün sayfasında bulunan Hangi Beden Almalıyım? Butonuna tıklayarak vücut ölçülerinizi girdiğinizde hangi beden almanız gerektiğine ulaşabilirsiniz.

 

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim, anlaşmalı olduğunuz bir kargo şirketi var mı?

https://radenim.com/a/returns link üzerinden iade formu doldurarak tarafınıza mail olarak iletilen iade koduyla birlikte iade paketinizi size en yakın Aras Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. 

Aras Kargo ile anlaşmamız mevcuttur herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. 

İade edilen ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller sağlanarak 7 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılacaktır.

 

Siparişim kaç gün içerisinde elimde olur?

Hafta içi gün içerisinde saat 15’e kadar gelen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Cuma saat 15 sonrası gelen siparişleri ise Pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz. Gönderim bölgesine ve kargoların yoğunluğuna göre teslim süresi değişkenlik göstermektedir. 

Aras Kargo ile iletişime geçerek İstanbul-Avrupa Yakasından çıkan bir paketin ortalama kaç gün içerisinde adresinizde olacağını öğrenebilirsiniz.

 

Aldığım ürünün değişimini nasıl gerçekleştirebilirim?

https://radenim.com/a/returns link üzerinden değişim formu doldurarak tarafınıza mail olarak iletilen kod ile birlikte değişim paketinizi size en yakın Aras Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. 

Aras Kargo ile anlaşmamız mevcuttur herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. 

Değişim talep edilen ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller sağlanarak 3 iş günü içerisinde yeni ürünler yeniden kargoya teslim edilir.

 

Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Evet gönderim yapmaktayız. 200’den fazla ülkeye gönderim yapıyoruz.

  

Jeanlerin kalıpları hakkında bilgi alabilir miyim? Hangi kalıbın bana uygun olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Fit Rehberi sayfamıza girerek Jean kalıplarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsin. Hangi kalıbın diğerine göre daha dar ya da bol; daha yüksek ya da daha düşük bel olduğunu detaylı şekilde Fit Rehberi sayfasında açıkladık.