Yepyeni bir çağa giriyoruz. Son yıllarda dünyada yaşanan olağanüstü olaylar; toplumsal, ekonomik ve bilimsel gelişimin yönünü değiştiren bilgi çağının gündelik hayatımızda kendini iyice belli eden etkileri ve dönemin ruhunun getirdiği değişim rüzgarıyla artık sadece farklı bir bilince değil, basit şeylerin bile ne kadar değerli olduğunu fark ettiğimiz bambaşka bir dünya görüşüne de sahibiz. Ra Denim 2023 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu da hem estetik hem de etik açılardan bu yeni çağın anlayışını ortaya koyuyor.

 

 

Toplam 21 parçadan oluşan Ra Denim S/S 23 koleksiyonu, baharın ve yazın coşkusunu rafine bir dille, zekice tasarlanmış ayrıntılarda yansıtıyor. Artık Ra Denim ile özdeşleşen sürdürülebilirlik anlayışı bu koleksiyonda da kil bazlı boyalar, vegan jakronlar, geri dönüştürülmüş düğme ve rivetlerle yer yer karşımıza çıkıyor. 

 

 

Drej, Mira gibi klasikleşmiş modellerin yeni sürümlerine ek olarak, daha önce denenmemiş cesur tasarımları da barındıran Ra Denim S/S 23 koleksiyonu, Türkiye ve dünyada seçili satış noktalarında ve radenim.com web sitesinde seni bekliyor.