0

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

RaDenim mağazaları alışveriş etmen veya istersen sadece ürünleri yakından görmen için seni bekliyor. Online alışverişte ise siparişi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefliyoruz. Siparişlerini 3 iş günü içinde kargoya veriyoruz.

Dönemsel yoğunluktan (yeni yıl, sevgililer günü, bayramlar vb.) kaynaklanan gecikmeleri en aza indirmeye çalışıyoruz. Yine hava muhalefeti ve yol şartlarında değişiklikler gibi durumlar da teslimatın gecikmesine sebep olabilir. Tüm bu anlarda siparişini zamanında alman için ekstra özen gösteriyoruz. Yine de istemediğimiz gecikmeler yaşanması durumda sizleri bilgilendirmeye gayret edeceğiz.

Ürün tercihiniz sırasında kargo bedeli konusunda bilgileri görebilirsin. 

Siparişin en çabuk şekilde adresine ulaşması için adres bilgilerini mümkün olduğunca açık yazmanı rica ediyoruz.  Tarif bilgilerini de belirtmende yarar var (x binasının karşısında, gibi) Siparişini adres hatasından dolayı alamaman durumda tekrar kargıya vermemiz, ve dolayısıyla kargo bedelini tekrar istememiz gerekecek. Bunu hiç istemeyiz. Teslimat adresinde bulunmaman durumunda( kargo firmasının kurallarına bağlı olan) belli bir süre içinde teslimatını kargo ofisinde alman mümkün.