Ra Denim İlkbahar Yaz 2022
Zaman her şeyi değiştirir, sadece öz aynı kalır. O, durduğu yerden değişimi izler. Tıpkı tarihi Beyoğlu binalarının, yıllar boyu önlerinden geçen insanların değişimini küçük pencerelerinden  izlediği gibi.
---
2022 ilkbahar yaz koleksiyonunda Ra Denim, zamanın getirdiği değişimi, özüne bağlı kalarak kucaklamaya hazırlanıyor. Günümüzün ruhunu yansıtan, özgün tasarımları denim’in özündeki özgür tavırla buluşturuyor.
---
Ra Denim SS22 Koleksiyonu
---
65 parçadan oluşan bu koleksiyonun rafine çizgileri sizi gündelik yaşamın yoğun temposu ve şehrin değişken dokusuyla uyumlarken; nitelikli gözlere görünen özel detayları stilinizle fark edilmenizi sağlıyor.
---
Koleksiyonun iskeletini oluşturan kesik şortlar, boyfriend ceketler, geniş paça pantolonlar, dökümlü gömlekler 80’ler ve 90’lar sokaklarının çok sesliliğinden izler taşıyor. Yüksek kalite denim kumaşlarla üretilmiş özel parçalar, dönemin ruhunu denimin rahatlığıyla bir araya getiriyor.
---
Ra Denim İlkbahar Yaz 2022
---
Ra Denim 2022 ilkbahar yaz koleksiyonu günü geceye, okulu sokağa, ofis gününü sosyal yaşama bağlayan geçişken bir yaklaşımla zamansız bir stili hayatınıza taşıyor.
---

Ra Denim İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2022